Scholaris

Szkolenia, Psychologia, Języki Obce

Poradnik

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Lakiery hybrydowe do paznokci w ostatnich latach stały się niezwykle popularne. Stosowane są zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w zaciszu domowym. Jakie są ich zalety i czy każda kobieta może używać hybrydy?

Zalety lakierów hybrydowych

Lakier hybrydowy wyróżnia się niesamowitą trwałością w porównaniu do klasycznej emalii nakładanej. Taki lakier potrafi utrzymywać się na płytce paznokci nawet do 21 dni. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu poświęconego na zmywanie i ponowne nakładanie lakieru. Dobrze wykonana hybryda nie odpryskuje i nie ściera się, dzięki czemu nie wymaga poprawek i wygląda tak samo efektywnie przez cały okres jej noszenia. Dobrze nałożony i zdjęty lakier hybrydowy nie wpływa negatywnie na paznokcie. Co więcej, dzięki temu, że hybryda tworzy dość twardą warstwę na paznokciach, zabezpiecza je przed łamaniem i uszkodzeniami. Hybryda może także pomóc zapuścić naturalne paznokcie paniom, które mają z tym problem. Dużą zaletą lakierów hybrydowych jest ich dość przystępna cena w stosunku do jakości, szeroka dostępność (zarówno stacjonarnie, jak i w sklepach internetowych – na przykład w cuccio.pl) oraz duży wybór kolorów. Niemal każdy salon kosmetyczny oferuje profesjonalne wykonywanie manicure hybrydowego, co również wpływa na jego popularność. 

U kogo sprawdzi się manicure hybrydowy? 

Wszystkie panie, które chciałyby zapobiec łamaniu swoich naturalnych paznokci, powinny postawić na hybrydę. Będzie ona świetnie chronić płytkę paznokcia, nawet podczas prac domowych. Hybrydy sprawdzą się idealnie na miękkiej płytce, na której klasyczna emalia nie utrzymuje się zbyt długo. Lakier hybrydowy jest także polecany dla osób, które nie mają czasu na częsty manicure. Ze względu na duży wybór kolorów, ten rodzaj zdobienia może być idealnym wyborem zarówno dla młodszych, jak i starszych pań. Lakier można dobrać nie tylko do wieku, ale także do pory roku, nastroju, gustu czy ubioru. Stonowane kolory mogą sprawdzić się na co dzień, do pracy, te intensywne z kolei będą idealne na imprezę. Lakiery hybrydowe pięknie prezentują się na paznokciach, a dzięki swojej barwie i połyskowi, będą stanowić wyjątkową ozdobę dłoni i uzupełnienie każdej stylizacji.

Manicure hybrydowy to świetne rozwiązanie dla pań w każdym wieku. Sprawdzi się on nawet na problematycznych paznokciach. Każda kobieta, która marzy o pięknym i długotrwałym manicure, powinna postawić na hybrydę. Jest to bezpieczne, popularne i przystępne cenowo rozwiązanie. Warto kupować lakiery od sprawdzonych producentów, które nie będą wpływać negatywnie na płytkę paznokcia.