Czy śpiewać każdy może? Mistrzowskie warsztaty wokalne

Czy śpiewać każdy może? Mistrzowskie warsztaty wokalne

Już we wrześniu rusza kolejna edycja Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych. To wydarzenie, o którym powinien wiedzieć każdy wokalista. Nie musisz być profesjonalistą, nie musisz wykonywać takiego zawodu. Wystarczy, że czujesz się wokalistą i kochasz śpiewać! Obojętne, jaki masz stopień zaawansowania i umiejętności. Mistrzowskie Warsztaty Wokalne są właśnie po to, aby dać Ci możliwość rozwoju i doszlifowania śpiewu! Już w dniach 16.09-19.09 możesz wziąć udział w V edycji tego niezwykłego wydarzenia! Co na Ciebie czeka?

Co obejmują Mistrzowskie Warsztaty Wokalne?

Warsztaty to cztery dni pełne muzyki, śpiewu i integracji. Wszystkich uczestników łączy zamiłowanie do tworzenia i rozwijania się. Wszystkie zajęcia w ramach projektu odbywają się w małych grupach, maksymalnie 10-osobowych. Pozwala to na dotarcie do każdego uczestnika indywidualnie, skupieniu się na jego umiejętnościach i dopracowaniu wokalu. W trakcie zajęć pracuje się nie tylko nad samym śpiewem. To także obycie się z mikrofonem oraz przygotowanie do występów. Ćwiczy się również improwizację oraz interpretowanie piosenek. Oprócz tego, uczestnicy dowiedzą się znacznie więcej o emisji głosu i rytmie. Wszystko to pozwala na dopracowanie swoich umiejętności. Przez indywidualne podejście nie ma problemu z tym, na jakim poziomie znajduje się każdy z uczestników. Ćwiczenia i nauka są dobierane do wszystkich z uwzględnieniem ich potrzeb!

Dla kogo przeznaczone są Mistrzowskie Warsztaty Wokalne?

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich miłośników śpiewu! Mogą brać w nim udział starsi i młodsi, bardziej i mniej doświadczeni. Tak więc zajęcia odbywają się w małych grupach – do 10 osób. Uczestnicy są podzieleni na trzy przedziały wiekowe: 11-15 lat, 16-25 lat i 30/40/50+. Zajęcia są prowadzone przez największe wokalne autorytety. W V edycji Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych będą nimi: Elżbieta Zapendowska, dr Iwona Kmiecik oraz Tadeusz Seibert. Każdy z prowadzących ma do przekazania ogrom wiedzy. Są to osoby, które mają różne podejście i sposób działania, dlatego na pewno uda się trafić do różnych uczestników. Oprócz samych wrażeń i wiedzy, które znajdziecie na warsztatach, warto wybrać się tu ze względu na miejsce. V edycja odbywa się w malowniczych Domach Konesera! Wyjazd na Mazury połączony ze śpiewem i masą artystycznych emocji to to, czego każdy potrzebuje. 

Zostań uczestnikiem V edycji Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych

Jeśli chcesz wziąć udział w tej edycji Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych, to odwiedź stronę: https://mistrzowskiewarsztatywokalne.pl/. Wystarczy wypełnić formularz i zapisać się na wyjazd. Na stronie znajdziesz także zdjęcia z poprzednich edycji oraz opinie uczestników. Czekają na Ciebie niesamowite chwile w gronie osób, które czują dokładnie to samo, co Ty! Każdy wokalista, obojętne jak zaawansowany, będzie się tutaj czuł jak z rodziną. Atmosfera, malownicze miejsce i cudowni ludzie – czego chcieć więcej? Skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w tym niesamowitym wydarzeniu! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.