Scholaris

Szkolenia, Psychologia, Języki Obce

Poradniki

Czy śpiewać każdy może? Mistrzowskie warsztaty wokalne

Czy śpiewać każdy może? Mistrzowskie warsztaty wokalne

Już we wrześniu rusza kolejna edycja Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych. To wydarzenie, o którym powinien wiedzieć każdy wokalista. Nie musisz być profesjonalistą, nie musisz wykonywać takiego zawodu. Wystarczy, że czujesz się wokalistą i kochasz śpiewać! Obojętne, jaki masz stopień zaawansowania i umiejętności. Mistrzowskie Warsztaty Wokalne są właśnie po to, aby dać Ci możliwość rozwoju i doszlifowania śpiewu! Już w dniach 16.09-19.09 możesz wziąć udział w V edycji tego niezwykłego wydarzenia! Co na Ciebie czeka?

Co obejmują Mistrzowskie Warsztaty Wokalne?

Warsztaty to cztery dni pełne muzyki, śpiewu i integracji. Wszystkich uczestników łączy zamiłowanie do tworzenia i rozwijania się. Wszystkie zajęcia w ramach projektu odbywają się w małych grupach, maksymalnie 10-osobowych. Pozwala to na dotarcie do każdego uczestnika indywidualnie, skupieniu się na jego umiejętnościach i dopracowaniu wokalu. W trakcie zajęć pracuje się nie tylko nad samym śpiewem. To także obycie się z mikrofonem oraz przygotowanie do występów. Ćwiczy się również improwizację oraz interpretowanie piosenek. Oprócz tego, uczestnicy dowiedzą się znacznie więcej o emisji głosu i rytmie. Wszystko to pozwala na dopracowanie swoich umiejętności. Przez indywidualne podejście nie ma problemu z tym, na jakim poziomie znajduje się każdy z uczestników. Ćwiczenia i nauka są dobierane do wszystkich z uwzględnieniem ich potrzeb!

Dla kogo przeznaczone są Mistrzowskie Warsztaty Wokalne?

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich miłośników śpiewu! Mogą brać w nim udział starsi i młodsi, bardziej i mniej doświadczeni. Tak więc zajęcia odbywają się w małych grupach – do 10 osób. Uczestnicy są podzieleni na trzy przedziały wiekowe: 11-15 lat, 16-25 lat i 30/40/50+. Zajęcia są prowadzone przez największe wokalne autorytety. W V edycji Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych będą nimi: Elżbieta Zapendowska, dr Iwona Kmiecik oraz Tadeusz Seibert. Każdy z prowadzących ma do przekazania ogrom wiedzy. Są to osoby, które mają różne podejście i sposób działania, dlatego na pewno uda się trafić do różnych uczestników. Oprócz samych wrażeń i wiedzy, które znajdziecie na warsztatach, warto wybrać się tu ze względu na miejsce. V edycja odbywa się w malowniczych Domach Konesera! Wyjazd na Mazury połączony ze śpiewem i masą artystycznych emocji to to, czego każdy potrzebuje. 

Zostań uczestnikiem V edycji Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych

Jeśli chcesz wziąć udział w tej edycji Mistrzowskich Warsztatów Wokalnych, to odwiedź stronę: https://mistrzowskiewarsztatywokalne.pl/. Wystarczy wypełnić formularz i zapisać się na wyjazd. Na stronie znajdziesz także zdjęcia z poprzednich edycji oraz opinie uczestników. Czekają na Ciebie niesamowite chwile w gronie osób, które czują dokładnie to samo, co Ty! Każdy wokalista, obojętne jak zaawansowany, będzie się tutaj czuł jak z rodziną. Atmosfera, malownicze miejsce i cudowni ludzie – czego chcieć więcej? Skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w tym niesamowitym wydarzeniu!