Książki w oryginałach odkryją przed Tobą więcej

Książki w oryginałach odkryją przed Tobą więcej

Znasz obcy język? Zacznij czytać książki w tym języku. Karty powieści odkryją przed Tobą inny wymiar. Całkiem możliwe, że oryginalny tekst wywoła w Tobie silniejsze emocje.

Książki obcojęzyczne przybliżą Ci naturalny świat obcokrajowca

Powieść w oryginale potrafi bardziej obudzić w Tobie większe poruszenie. Przykładem mogą być baśnie Andersena, które czytane w języku duńskim mają zupełnie inny, głębszy wydźwięk.

Osoby, które miały możliwość dotarcia do oryginałów, zgodnie twierdzą, iż w rodzimym języku autora baśnie te są o wiele bardziej poruszające. Są niezaprzeczalnie piękniejsze niż te w przekładzie na język polski.

Skoro są wzruszające w języku polskim, to jak silnie wywarłaby na nas oryginalna treść baśni? To samo dotyczy wielu historii w oryginalnych językach. Dotrzyj do baśni w języku duńskim i porównaj je z przekładem.

Książki w obcych językach, których tłumaczeń nie znajdziesz

Coraz więcej osób decyduje się na założenie działalności gospodarczej. System prywatnych biznesów działał na określonych zasadach, które do tej pory bardzo dobrze działały.

Obecnie trzeba szukać nowych alternatyw, by utrzymać swoje usługi i sklep i mieć z nich zyski. Pojawiają się nowe publikacje o tym, jak w obecnym świecie utrzymać się obronną ręką na rynku.

Wiele jednak bestsellerów, które mają gotowe wskazówki na biznes, są nieprzetłumaczone na język polski. Warto zatem dotrzeć do źródła. Antykwariat Tezeusz ma takie pozycje.

Biznesowe książki w oryginałach są po angielsku

Studia biznesowe nawet w Polsce prowadzone są w języku angielskim. Ma to pomóc przyszłym przedsiębiorcom odnaleźć się w świecie biznesu międzynarodowego.

Dzięki temu studenci mają możliwość zgłębiania wiedzy za pomocą literatury obcojęzycznej. Ci, którzy ukończyli już system nauki, odsprzedają swoje książki biznesowe w języku angielskim.

Jeżeli uda Ci się dotrzeć do takich publikacji, możesz ruszyć ze swoim biznesem znacznie celniej. Naucz się języka angielskiego i czytaj pozycje biznesowe w oryginałach.

Książka obcojęzyczna, która projektuje przyszłe przedsiębiorstwa

Warta uwagi jest książka Business Model Generation, którą napisał Alexader Osterwarder. Poznasz w niej strategie, jak przebić się przez konkurencję. Modele koncepcji biznesowych, jakie autor przedstawia, są poparte doświadczeniem wielu przedsiębiorców, którzy są w światowej czołówce.

Książkę tę znajdziesz w wielu księgarniach. Zwykle jednak jest ona już w tłumaczeniu na język polski. W Tezeuszu natomiast czeka na Ciebie wersja oryginalna, a więc najbardziej wiarygodna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *